Przedszkole Samorządowe

w Czarnolesie

12 czerwca 2026

Wyprawa na Wyspę Wisła – Dzień Pustej Sali

   Z okazji Dnia Pustej Sali 12 czerwca wyjechaliśmy na wyjątkową wycieczkę na Wyspę Wisła. Tego dnia opuściliśmy przedszkolne sale i cały czas spędziliśmy na łonie natury. Dzieci miały okazję aktywnie odpoczywać, obserwować otaczającą przyrodę, uczestniczyć we wspólnych zabawach oraz cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Nie zabrakło spacerów, rozmów o naturze, odkrywania ciekawych miejsc oraz chwil na wspólną integrację. Podczas wycieczki przedszkolaki rozwijały swoją ciekawość świata, uczyły się dostrzegać piękno przyrody i wzmacniały relacje z rówieśnikami. Radosna atmosfera, dużo ruchu i kontakt z naturą sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy i pełen pozytywnych emocji.

  To był dzień pełen uśmiechu, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień, który pokazał, że nauka i zabawa mogą odbywać się również poza murami przedszkola.

 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Przedszkole Samorządowe w Czarnolesie