Przedszkole Samorządowe
w Czarnolesie
Z okazji Dnia Pustej Sali 12 czerwca wyjechaliśmy na wyjątkową wycieczkę na Wyspę Wisła. Tego dnia opuściliśmy przedszkolne sale i cały czas spędziliśmy na łonie natury. Dzieci miały okazję aktywnie odpoczywać, obserwować otaczającą przyrodę, uczestniczyć we wspólnych zabawach oraz cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Nie zabrakło spacerów, rozmów o naturze, odkrywania ciekawych miejsc oraz chwil na wspólną integrację. Podczas wycieczki przedszkolaki rozwijały swoją ciekawość świata, uczyły się dostrzegać piękno przyrody i wzmacniały relacje z rówieśnikami. Radosna atmosfera, dużo ruchu i kontakt z naturą sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy i pełen pozytywnych emocji.
To był dzień pełen uśmiechu, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień, który pokazał, że nauka i zabawa mogą odbywać się również poza murami przedszkola.
Strona www stworzona w kreatorze WebWave.
Przedszkole Samorządowe w Czarnolesie